Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sergen rüyası bitti!

:: FUTBOL :: Diğerleri

Sergen rüyası bitti! Empty Sergen rüyası bitti!

Mesaj  @Admin-Kral@ Cuma Mayıs 02, 2008 2:44 pm

Sergen rüyası bitti! 7648_354_sondakika001
Turkcell Süper Lig'e yükselme mücadelesi veren Eskişehirspor'da yıldız futbolcu Sergen Yalçın ile yollar ayrıldı.

Eskişehirspor'da kritik Karşıyaka maçı öncesi sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Dün öğleden sonra maç başları ve primler yüzünden tesislerde futbolcular ile uzun bir toplantı yapan Eskişehirspor Başkanı Nebi Hatipoğlu, faturayı Sergen Yalçın'a kesti. Hatipoğlu ile görüşme sırasında yaşanan tartışmanın ardından Sergen Yalçın ****** Stadı'nda yapılan antremana çıkmayarak tesisleri terk edip İstanbul'a gitti.

Sergen Yalçın, Doğan Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada, sezon başında yönetimle maç başı olarak anlaştığını belirterek, "Uzun süredir yönetim maddi sıkıntı içinde olduğunu ve benimle birlikte bir çok futbolcuya ödeme yapmakta sıkıntı çektiğini bildirdi. Önceki gün futbolcu arkadaşlarımızla toplandık ve antremanlara çıkmama kararı aldık ve bunu da yönetime bildirdik. Ancak yine de ödeme konusunda herhangi bir fedekarlık yapılmadı. Ben de bunun üzerine yasal hakkımı kullanarak kulüple ilişkimi kestim olay bundan ibaret. Benimle berabeber başka arkadaşlarımda bu konunun kapsama alanı içinde" dedi.

Eskişehirspor'un Başkanı Nebi Hatipoğlu, Anadolu Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, yönetimin ortak aldığı kararla Eskişehirspor'un futbolcusu Sergen Yalçın'ın kadro dışı bırakıldığını belirterek, Sergen'in hafta sonu oynanacak Karşıyaka maçı kadrosundan çıkarıldığını kaydetti.

Sergen'in kenti terk etmesinin söz konusu olmadığını anlatan Hatipoğlu, ''Sergen Yalçın bizim futbolcumuz. Takımdaki bazı futbolcuların kulüpten alacağı var. Sergen Yalçın alacağında ısrar edince kadro dışı bırakıldı. Sergen'in durumunu Karşıyaka maçının ardından değerlendireceğiz.''

Kaynak: Sporx
@Admin-Kral@
@Admin-Kral@
Admin
Admin

http://endamar.tr.gg

:: FUTBOL :: Diğerleri