Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pembe Ayı

Pembe Ayı Empty Pembe Ayı

Mesaj  z1ppo C.tesi Mayıs 03, 2008 9:43 pm

Çocuğun teki annesinin yatak odasında pembe ayısıyla oynuyormuş.Birden bir araba sesi duymuş.Camdan baktığında Annesinin yanında yabancı bir adam varmış.Hemen Yatak Odasındaki Dolabın içine saklanmış.Haliyle annesi ile yabancı adam hemen yatak odasında iş tutmaya başlamışlar.Bu arada kadının kocası gelmiş...Kadın adamı hemencik çocuğun saklandığı dolaba saklamış..Kocası davayı çakmamış tabii.Bu arada dolapta çocukla adam göz göze gelmiş...Aradan 10 dk.geçmiş.Çocuk adama "Amca benim pembe bi ayım var 100$ a satın alır mısın?" demiş...Adam"Yok almıcam , istemez " demiş..Çocuk ağlıcak gibi olmuş..Adam rezillik çıkmasın diye SS (yani Seve Seve tabi başka anlamada gelir bu SS ama burda söylenmez) almış ayıyı..
5dk sonra.... Çocuk"Amca Ben Ayımı geri istiyom" demiş..Başlamış mızmızlanmaya ..Adam gene SS geri vermiş ayıyı..
10dk.sonra... Çocuk gene "Amca benim pembe bi ayım var 100$ a satın alır mısın?" demiş...
Adam Ya Sabır çekerek ve dişlerini sıkarak...Sessizce fısıldayarak "Hayırrr "demiş... Ama ne mümkün almış gene ayıyı...5dk sonra çocuk gene istemiş...

Tabii bu böyle devam etmiş bayaa bi..Çocuk tabi köşeyi dönmüş...

Aradan 2 gün geçmiş çocuk çok vicdan azabı çekmiş ben ne yaptım diye...Kilise'ye günah çıkarttırmaya gitmeye karar vermiş.

Kilisede Hani Yabancılar Pederle Aralarında Delikli bi tahta olur pederi göremez ya...

Çocuk Girmiş Kiliseye Oturmuş..Peder'e dönerek:"Peder ben çok kötü bişey yaptım..2 gündür uyuyamıyrum vicdan azabı çekiyorum..Tanrı Beni Affeder mi??"demiş..

Peder "Eder yavrum..Tanrı inanan kullarını merhametinden esrigemez".demişş
Sonra "Evet Yavrum anlat bakalım Seni dinliyorum" demiş..

Çocuk Tam "Benim Pembe Bir Ayım var..." demeye kalmadan adam önündeki tahta perdeyi açmış ve "Ulan gene mi sen Al şu 100$ ı Defol git" demiş.
z1ppo
z1ppo
Admin
Admin