Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umursamamış Gibi Gözükmek

Umursamamış Gibi Gözükmek Empty Umursamamış Gibi Gözükmek

Mesaj  @Admin-Kral@ Salı Nis. 29, 2008 3:16 pm

Ya ben bu eski sewgiliye çare bulamadım.ya hala benden nie ayrıldığını çözemedim.ya warya hiç bişy olmadan bana bitti dedi.nie die sordum ole işte uğraşamıyorm anla dedi.daha sonra üsteledim bi hatam mı war soyle dedim.oda bana güvenmiyosun dedi.yani sırf bunun için mi ayrılmıstır??halbuki birlikteyken yani benim yanımdayken çok mutluyduk konusurduk anlasırdık.ha tek sorun belki onun üstüne gidiyodum hatalarını sürekli yüzüne vuruyodum.sürekli isteklerimi dile getiriyodum oda hep offluyodu.ya lütfen yardım edin ben çok takıntılıyım neden ayrıldığını hala anlayamadım.hergün okulda görüyorum hemde çok samimi bi kız arkadası war kardeş gibiler kol kolalar çok zoruma gidiyo..off ya gerçekten çok taktım kafama.nie benden ayrıldıki hiç bişey yokken ortada.ondan oncede bi ayrılık yasadık bn bırakmıstım ama geri döndüm.ama o geri dönmedi.pişman olup olmadığını nasıl anlarım onuda bilmiyorum.napıyım ben lütfen ya yardımcı olun.byle tecrubeli bilgi sahibi birileri yorum yazsın.çok taktım kafama:(of ya bişiler diyin yardım ediin..onu takmamıs gibi görünmekten bıktım
@Admin-Kral@
@Admin-Kral@
Admin
Admin

http://endamar.tr.gg